(06452) 2-52-58
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

НОВІ РАХУНКИ!!! ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ!

Опубліковано 11 січня 2020 року, 14:10

З 01.01.2020 у Державній казначейській службі України (далі – Казначейство) введено в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету (далі – рахунки за надходженнями), відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (далі – План рахунків №1203), та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Звертаємо увагу, що рахунки, які були відкриті за Планом рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 №119 та діяли  до  01.01.2020 – закриті.

При спрямуванні платіжних трансакцій на недіючі рахунки, Казначейством такі кошти не зараховуються, а повертаються банківським установам як «нез’ясовані надходження».

Враховуючи зазначене та з метою запобігання виникнення у платників податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів Головне управління Державної казначейської служби  України у Луганській області  повторно звертається з проханням забезпечити правильність сплати податків, зборів, платежів на нові реквізити рахунків, які відкриті за Планом рахунків №1203.

Одночасно повідомляємо, що всі реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Луганській області в розділі «РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ». Також реквізити зазначених рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету.