(06452) 2-52-58
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Проведення засідання Колегії ГУ ДКСУ у Луганській області

Опубліковано 04 листопада 2019 року, 19:07

4 листопада 2019 року відбулося засідання Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Луганській області (далі – Головне управління) під головуванням начальника Ірини Кулманакової. Участь у засіданні прийняли керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління та начальники управлінь Державної казначейської служби України в районах і містах Луганської області.

Відповідно до порядку денного на Колегії були розглянуті наступні питання:

  • Стан використання місцевими бюджетами Луганської області міжбюджетних трансфертів, отриманих з державного бюджету. Підготовка до завершення бюджетного року
  • Підсумки роботи територіальних управлінь Державної казначейської служби України у Луганській області за 10 місяців 2019 року.
  • Базові принципи функціонування та політика безпеки інформаційно-телекомунікаційної системи Казначейства та їх виконання в територіальних управліннях у містах та районах Луганської області.

В ході обговорення актуальних питань керівники управлінь Державної Казначейської служби України скористались можливістю обміну досвідом та отримали рекомендації фахівців Головного управління з питань використання міжбюджетних трансфертів, завершення бюджетного 2019 року, особливостей повернення субвенцій, отриманих з державного бюджету. Приділили увагу обговоренню основних питань Програми діяльності КМУ на 2019 - 2025 роки, її цілей та принципів.

 За результатами роботи Колегії було надано відповідні доручення начальникам управлінь територіальних органів та керівникам самостійних структурних підрозділів Головного управління.