(06452) 2-52-58
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Щодо проведення спільної наради з питань пожежної безпеки з працівниками УДКСУ у м. Лисичанську Луганської області

Опубліковано 14 травня 2019 року, 14:31

З метою упередження випадків виникнення надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки, 13 травня 2019 року в Управлінні Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області (надалі – УДКСУ у м. Лисичанську), була проведена зустріч з представниками ДСНС  Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області.

З працівниками УДКСУ у м. Лисичанську було проведено профілактичну бесіду на тему «Дотримання правил пожежної безпеки у побуті та на робочому місці» та здійснені відповідні навчально – тренувальні заходи.

Пожежниками була приведена статистика пожарів у м. Лисичанську за поточний період 2019 рік та наведено можливі причині пожарів.

Було роз'яснено, що найефективнішим заходом щодо забезпечення безпеки людей при пожежі  - є їх успішна евакуація. Детально було вивчено план та шляхи евакуації, розглянуто першочергові дії працівників та відповідальних працівників у разі виникнення задимлення, пожежі або аварійної ситуації, продемонстровано принцип роботи засобів пожежогасіння (вогнегасників).

Працівники УДКСУ у м. Лисичанську в черговий раз ознайомились з інструкцією про заходи з пожежної  безпеки в Управлінні Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області.