(06452) 2-52-58
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English

Звіт про проведений семінар з головними бухгалтерами бюджетних установ, що обслуговуються в Управлінні Державної казначейської служби України у м. Сєвєродонецьку Луганської області

Опубліковано 01 квітня 2019 року, 17:11

29 березня 2019 року в Управлінні Державної казначейської служби України у м. Сєвєродонецьку Луганської області (надалі – УДКСУ у м.Сєвєродонецьку Луганської області) було проведено семінар.

В семінарі прийняли участь 18 головних бухгалтерів бюджетних установ, що обслуговуються в УДКСУ у м. Сєвєродонецьку Луганської області.

На семінарі були висвітлені актуальні питання щодо завершення звітного періоду та підготовки розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів до складання та подання фінансової та бюджетної звітності за 1 квартал 2019 року за допомогою системи АС «Є-Звітність» відповідно до вимог наказу Міністерства Фінансів України від 28.02.2017р. № 307 (зі змінами) «Про затвердження Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі», наказу Міністерства Фінансів України від 24.01.2012р. № 44 (зі змінами) «Про затвердження Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування», та наказу Міністерства Фінансів України від 28.12.2017 року № 1170 (зі змінами) «Про затвердження Методичних рекомендацій з перевірки порівнянності показників фінансової звітності суб’єктів державного сектору».

Також було обговорено основні проблемні питання, які виникли під час проведення перевірки спеціалістами відділу звітності та бухгалтерського обліку УДКСУ у м. Сєвєродонецьку Луганської області фінансової та бюджетної звітності розпорядників та одержувачів бюджетних коштів за 2018 рік.

Зроблено акцент та надані рекомендації щодо своєчасної та успішної подачі звітності за допомогою системи АС «Є-Звітність» за 1 квартал 2019 року та оголошено клієнтам, що у разі неможливості подання звітності до АС «Є-Звітність» через мережу Інтернет з технічних причин за місцем знаходження клієнта або у інших випадках, визначених законодавством, звітність подається до АС «Є-Звітність» з окремо налаштованого робочого місця в органі Казначейства.

Спеціалісти відділу звітності та бухгалтерського обліку нагадали слухачам семінару про строки подання анкет про виконання головними бухгалтерами бюджетних установ своїх повноважень за 2018 рік відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2011 року № 1537 (зі змінами) «Про затвердження Порядку проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень» не пізніше  1 квітня 2019 року.

Наступною темою для обговорення спеціалістами відділу надходжень та видатків стало використання системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство» (надалі СДО). По-перше, оговорені переваги використання цієї системи як для клієнтів, так і для органів Казначейства, по-друге, нагадані кроки підключення клієнтів до СДО. Було надано роз’яснення, що у разі виникнення випадків, незалежних від клієнтів, у зв’язку з неможливістю передачі даних через СДО залишається можливість традиційного паперового обслуговування.

Головним питанням другого блоку було нагадування про основні нормативно-правові акти і вміння їх застосування клієнтами в процесі взаємодії з Казначейством, такі як: наказ Міністерства фінансів України від 23.08.2012 року № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів», наказ Міністерства фінансів України від 24.12.2012 року № 1407 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами», наказ Міністерства фінансів України від 02.03.2012 року № 309 «Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів органів Державної казначейської служби України».

На семінарі клієнтам нагадано про зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 року № 117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та доведено про основні переваги розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів шляхом придбання державних цінних паперів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2018 року № 544 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів шляхом придбання державних цінних паперів».

У зв’язку зі змінами в штатному розписі деяких установ, надано роз’яснення стосовно термінів подання та порядку оформлення картки із зразками підписів та відбитка печатки, відповідно до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2012 №758.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux